Příprava všech receptů není jen tak. Kromě toho, že to stojí čas, tak ne všechny suroviny rostou volně na stromech. Důležitá je jistá spolupráce s dodavateli, a proto musím poděkovat svým partnerům, kteří mě podporují v mé zálibě.

FreshBedynky

Pokud dochází zásoby surovin a vlastní zahrádka již nestačí, tak s radostí využiji čerstvé zásoby od FreshBedýnky. Kde najdu kvalitní BIO zeleninu a maso od českých a moravských farmářů, ale i zahraničních dodavatelů. Pokud rychle potřebujete kvalitní potraviny, tak je rozhodně vyzkoušejte. Na první nákup dostanete slevu 100 Kč.

Nutrifree

Pro ty, kteří trpí nějakou potravinou alergií nebo intolerancí, těm doporučuji vyzkoušet produkty italské firmy Nutrifree. Zakládají si na tom, že vyrábí pečivo, sušenky a mouky ze surovin, které jsou zcela bezlepkové, bezvaječné, a bez laktózy. Pokud by vám chyběla inspirace, zkuste nějaký z mých receptů, kde jsem je použila pro sladké i slané pečení.

Delinger

Nedílnou součástí kuchyně musí být i ostrý nůž. K mým nejčastěji využívaným patří nože z damaškové oceli od firmy Dellinger, která na český trh dodává profesionální kuchařské nože japonského původu. Mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost a ani za rok každodenního používání nepotřebují brousit.